KONSERLER

Eyl
27
Çar
2017
YAVUZ TULUAY @ Monc Live
Eyl 27 all-day

YAVUZ TULUAY / 22:00

Türkçe sözlü protest şarkılarıyla, gitarda Erdal Yılmaz, bas gitarda Erman Danişment ve davulda Hasan Öztürk ile sahne alan Yavuz Tuluay’ın Buma Müzik tarafından yayınlanan “Hepsi Kimde”, “Şimdi Şu Anda” ve “Şeytanın İsyanı” isimli üç single çalışması vardır.

Eyl
28
Per
2017
ERBAPLAR @ Monc Live
Eyl 28 all-day

ERBAPLAR / 22:00

Erbaplar; tamamı serbest meslek erbabı olan 4 kafadarın  olusturduğu presentable, ve iyi derecede ingilizce bilen muzik olusumu..

Erbaplar;
Vokal : Bora Erbap
Gitar  : Alper Erbap
Bass & back vokal : Mete Erbap
Davullar : Barış Erbap

Eyl
29
Cum
2017
BLUES TRIP TRIO @ Monc Live
Eyl 29 all-day

BLUES TRIP TRIO / 23:30

2010 yılında kurulan grup Stevie Ray Vaughan basta olmak uzere BB King , John Mayer , Eric Clapton , Jimi Hendrix , Matt Schofield , Dan Patlansky , Magic Slim gibi sanatcilarin parcalarini yorumlamaktadir. Izmit 262 Live da her Cumartesi dinleyicisi ile bulusan grup Istanbul Shaft Club , Kas Echo Bar gibi bircok mekanda programlar yapmistir.

Bar programlarini konser performansi tadinda calan grup izleyiciye eglencenin yaninda dinleme keyfi yuksek bir performans sergilemeyi hedeflemektedir.

BLUESTOOTH @ Monc Live
Eyl 29 all-day

BLUESTOOTH / 21:00

Bluestooth, rock n’roll ve blues ağırlıklı repertuarlarıyla geçmişten günümüze geniş bir listeden seçme şarkılar çalan bir müzik grubudur. 2005’in bahar aylarında, uzun bir okul gününün sonunda boğaz kıyısında bir muhabbet esnasında öylesine blues yapalım diye kurulan grubun ismi, kötü bir esprinin ciddiye alınması neticesinde benimsenmiştir.

Misyonumuz, eğlenmek, eğlendirmek, aynı kafadaki insanları bir araya getirip coşturmaktır. Buna istinaden Bluestooth, resmi faaliyetlerine başladığı 2007 yılından beri Beyoğlu / Taksim hattında Pulp, Kemancı, Blues Live gibi birçok mekanın yanı sıra Galatasaray Üniversitesi, İTÜ, YTÜ, Galatasaray Lisesi gibi okulların festivallerinde boy göstermiştir.

Vizyonumuz, daha çok insana ulaşmak, sektöründe dünya markası olmak, grup tanıtımına yazmak için abuk subuk yarışmalara katılıp; ödüller almak suretiyle ne kadar süper bir grup olduğumuzu dosta düşmana ispatlamaktır.

Bluestooth grubunun üyeleri konserlerde kravat takmamakta ve sahnedeki üyeleri nadiren mini etek giymektedir. Seyircilerimiz bu tespitlerin dışındadır.

Jam session’a her zaman açık olan grup, seyircilerinin müziğe her türlü katılımından kıvanç ve onur duyar.

Eyl
30
Cts
2017
ACİL SERVİS @ Monc Live
Eyl 30 all-day

ACİL SERVİS / 23:30

Türk rock müziğinin köklü grubu Acil Servis vokalde Ertan Kızıltan, gitarlarda Orhan Yolsal ve Arif Deniz Toker, bas gitarda Çetin Güney ve davulda Soner Doğanca’dan oluşuyor. ‘Küçük Adam’ ve ‘Dur, bekle…’ albümleriyle beğeni toplayan grup bu albümlerden ‘Bebek’, ‘Yusuf Yusuf’, ‘Yanıma Gel’ ve ‘Bir Tek Sen anlarsın’ gibi sevilen şarkılarının yanısıra yerli ve yabancı rock coverları seslendirdikleri konserlerinde hem eğlenceli hem de müzikalite dozu yüksek bir performans gerçekleştiriyor.

SABİH CANGİL @ Monc Live
Eyl 30 all-day

SABİH CANGİL / 21:00

Sabih Cangil 1960 yılının Mayıs ayında doğdu. İlkokuldan sonra orta ve lise eğitimini Sankt Georg Avusturya Erkek Lisesi’nde aldı.Daha sonra Yıldız Teknik Üniversitesi’nden İnşaat Mühendisi olarak mezun oldu. İlk ve ortaokul dönemlerinde İstanbul Belediye konservatuarında piyano ve solfej eğitimi gördü.Gitara olan merakı onu bu enstrümana yöneltti. 1979-1984 yılları arasında bestecisi, söz yazarı ve lead gitarcısı olduğu ve döneminin başarılı rock gruplarından Grup RA” ile verdiği konserlerde rock severlerle müziğini paylaştı.TRT ve çeşitli özel kurumların açtığı yarışmalarda besteci ve söz yazarı olarak ödüller aldı. 1997 yılından başlayarak kendi stüdyosunda Ali Otyam ile birlikte uzun metrajlı ve dizi filmlere müzik yaptı.2006 yılında PB Müzik’ten İçimizdeki Pervaneler albümünü, 2014 yılında Ütopya Müzik’ ten Farkındayım, 2016 yılında Muaf Olalım albümlerini ve  2017 yılında kendi yapım şirketi olan SCP’ den B-SIDE albümünü çıkardı.
Sabih Cangil Band ile verdiği konserlerde hem yeni dönem bestelerini, hem de eski RA” repertuarından örnekleri çalmaktadır. Grup elemanları: Tanju Eren, Cenk Tarhan, Güven İlter, Alpay Şalt, Sabih Cangil.

Gelecek Konserler

Eyl
27
Çar
2017
all-day YAVUZ TULUAY @ Monc Live
YAVUZ TULUAY @ Monc Live
Eyl 27 all-day
YAVUZ TULUAY @ Monc Live | İstanbul | Türkiye
YAVUZ TULUAY / 22:00 Türkçe sözlü protest şarkılarıyla, gitarda Erdal Yılmaz, bas gitarda Erman Danişment ve davulda Hasan Öztürk ile sahne alan Yavuz Tuluay’ın Buma Müzik tarafından yayınlanan “Hepsi Kimde”, “Şimdi[...]
Eyl
28
Per
2017
all-day ERBAPLAR @ Monc Live
ERBAPLAR @ Monc Live
Eyl 28 all-day
ERBAPLAR @ Monc Live | İstanbul | Türkiye
ERBAPLAR / 22:00 Erbaplar; tamamı serbest meslek erbabı olan 4 kafadarın  olusturduğu presentable, ve iyi derecede ingilizce bilen muzik olusumu.. Erbaplar; Vokal : Bora Erbap Gitar  : Alper Erbap Bass &[...]
Eyl
29
Cum
2017
all-day BLUES TRIP TRIO @ Monc Live
BLUES TRIP TRIO @ Monc Live
Eyl 29 all-day
BLUES TRIP TRIO @ Monc Live | İstanbul | Türkiye
BLUES TRIP TRIO / 23:30 2010 yılında kurulan grup Stevie Ray Vaughan basta olmak uzere BB King , John Mayer , Eric Clapton , Jimi Hendrix , Matt Schofield , Dan[...]
all-day BLUESTOOTH @ Monc Live
BLUESTOOTH @ Monc Live
Eyl 29 all-day
BLUESTOOTH @ Monc Live | İstanbul | Türkiye
BLUESTOOTH / 21:00 Bluestooth, rock n’roll ve blues ağırlıklı repertuarlarıyla geçmişten günümüze geniş bir listeden seçme şarkılar çalan bir müzik grubudur. 2005’in bahar aylarında, uzun bir okul gününün sonunda boğaz kıyısında[...]
Eyl
30
Cts
2017
all-day ACİL SERVİS @ Monc Live
ACİL SERVİS @ Monc Live
Eyl 30 all-day
ACİL SERVİS @ Monc Live | İstanbul | Türkiye
ACİL SERVİS / 23:30 Türk rock müziğinin köklü grubu Acil Servis vokalde Ertan Kızıltan, gitarlarda Orhan Yolsal ve Arif Deniz Toker, bas gitarda Çetin Güney ve davulda Soner Doğanca’dan oluşuyor. ‘Küçük[...]