KONSERLER

Kas
22
Çar
2017
CHRISTIAN ABDULLAH @ Monc Live
Kas 22 all-day

CHRISTIAN ABDULLAH – 22:00

Christian Abdullah Wellnitz, Alman vatandaşı olarak doğmuş, sonradan  Türk vatandaşlığına geçerek Bozoğlu soyadını almıştır. Gitarist ve besteci Christian Abdullah, otuz seneyi aşkın bulunduğu ülkemizde yıllarca denizcilik sektöründe yaptığı çalışmalarla hayatını idame ettirip birçok konuda edindiği deneyimlerle, yaşanmışlıklarını günümüz toplumsal gelişmeleriyle birleştirerek, parmaklarının ucundan çok sevdiği gitarına yansıtmış ve bestelediği şarkıları 60’lı yılların rock soundunun öne çıktığı “GENUG Live” adlı albüm ile Nisan 2016’da müzikseverlerin beğenisine sunmuştur. Besteleri genellikle İnglizce, Türkçe ve Almanca şarkılardan oluşmaktadır.

 

Kas
23
Per
2017
CAST @ Monc Live
Kas 23 all-day

CAST – 22:00

2009 yılından bu yana aktif müzik hayatına devam eden CAST, eski ve yeni bir çok yabancı popüler Rock grubunun parçalarını, kendi tarz yorumlarıyla dinleyicileri ile buluşturuyor.

Cover haricinde yine popüler olmuş bir çok film ve oyunun soundtrack’lerini de yorumlayan grubun mazisi aslında eski yıllara dayanıyor.

Grubun kurucu elemanları Sercan Sülün, Can Yarman ve Tayfun Bayzın’ın müzikal birliktelikleri, 1998 yılına kadar uzanırken, 30’dan fazla kendilerine ait İngilizce ve Türkçe besteleri de yer alıyor.

 

Kas
24
Cum
2017
KUVARS @ Monc Live
Kas 24 all-day

KUVARS – 21:00

Kişisel müzik geçmişleri ve beğenileri, Hard’n Heavy’dan, Yunan ezgilerine, Türk Sanat Müziği’nden, özgün müziğe değişen 5 müzisyenden oluşan Kuvars, Burak Canözer’in projesi olarak, 2009’un sonlarına doğru kuruldu.

Grubun romantik şarkı sözlerinin yazarı ve pek çoğunun da bestecisi olan Burak Canözer, aslında uluslararası etkinliklerde de sahne almış bir Hard’n Heavy müzisyeni. Müziğe 14 yaşında elektrogitar çalarak başladı.
Metal grupları Knight Errant ve Almora’yla birlikte albüm çalışmaları yaptı. Saklıkent ve Ufka Doğru albümlerini çıkardı. Valstanbul albümüne besteleri ile katkıda bulunan Burak Canözer, Kuvars’ı kurmak için 2009’da harekete geçti. Üniversite kulübünde birlikte çalıştığı gitarist Tayfun Yılmaz ve gitarist Cumhur Emre Öğütgen’in dahil olmasıyla Kuvars kurulmaya başladı. Pek çoğumuzun Yırtık Uçurtma’dan hatırladığı Mutlu Arı ise grubun aradığı soundu da yanında getirerek solist olarak Kuvars’a katıldı. Daha önce Yırtık Uçurtma ile iki albüme imza atan Mutlu Arı, söz ve müziği kendisine ait olan Çığlık isimli şarkısıyla da “Gitarın Asi Çocukları” albümünde yer aldı. Cem Karaca, Erkin Koray, Moğollar gibi pek çok önemli müzisyenle aynı sahneyi paylaştı. Grup, Mutlu’nun da katılmasıyla birlikte Akdeniz ezgilerinden, Türk Sanat Müziği’ne, poptan, alaturkaya kadar uzanan renklilikteki çizgisine kavuşmuş oldu. Klasik piyano eğitiminden sonra rock yapmaya devam eden baterist Arda Ünlüsoy’un katılımıyla birlikte, Kuvars kadrosu, bugünkü halini aldı.

Aşk, artakalan zamanlarda değil geniş zamanlarda yaşanmalı. Şimdi, bu 5 müzisyen bizi “Aşka Zamanlıyor”… Aşkla yaşanacak hayatlara çağırıyor… Üstelik çok tanıdık, çok bildik, çok bizden ezgilerle…

SODA @ Monc Live
Kas 24 all-day

SODA – 23:30

2001 Muğla’ da kuruldu.Marmaris ve Muğla’da pek çok konser ve bar programlarında yer aldı.Fantamania, Roxy müzik ve Kasdav gibi önemli yarışmaları yüksek derecelerle tamamladı.
2007’de Rock’n Dark’a katılan SODA Türkiye 2.’si olduktan sonra “Ben hiç birşey görmedim” adlı şarkısına klip çekti.Aynı yıl içerisinde Konuşarock adlı televizyon programında en iyi grup ödülünü aldı.Bu tarihten günümüze grup İstanbul da popüler olan pek çok barda çalmaya devam etmektedir.
Kurulduğu günlerde Candaş Ergezen (vokal),Orkun Uluocak(davul),Okan Can Taşkın (gitar) ve Cenkay Üstün(bas gitar) dan oluşurken zaman içinde değişime uğrayarak Orkun Akdik(gitar),Batuhan Uluocak(bas gitar) ve Mert Yoldaş(klavye) ın katılımıyla bugünkü durumuna gelmiştir.
Türkçe pop-rock,yabancı pop-rock,alternatif ve popüler şarkılardan oluşan hareketli sounda sahiptir

Kas
25
Cts
2017
YOL PROJECT @ Monc Live
Kas 25 all-day

YOL PROJECT – 23:30

Yol Project’in müzik hayatı 1988 yılına kadar dayanmaktadır. O yıllarda iki gitar ile başlanan yolculuğa 90’lı yıllarınbaşından itibaren Grup 3’Gen olarak genişleyerek devam edilmiştir. Zeki ve Orçun kardeşlerin kurucusu olduğu Yol Project, 90’ların sonunda müzisyen sayısını arttırıp şu anki formatına ulaşmıştır.

Popüler eski ve günümüz yabancı parçalar, popüler Türkçe özellikle rock parçalar ve kendi bestelerinden oluşan repertuarları ile sahnede oluşturdukları enerjiyi izleyenlere yansıtıp hep beraberce eğlenmeyi ilke edinmiş olan Yol Project, İstanbul’un birçok gözde mekanlarında sahne almış, özellikle turne ve kurumsal organizasyonlarda faaliyetlerini sürdürmektedir.

 

Gelecek Konserler

Kas
22
Çar
2017
all-day CHRISTIAN ABDULLAH @ Monc Live
CHRISTIAN ABDULLAH @ Monc Live
Kas 22 all-day
CHRISTIAN ABDULLAH @ Monc Live | İstanbul | Türkiye
CHRISTIAN ABDULLAH – 22:00 Christian Abdullah Wellnitz, Alman vatandaşı olarak doğmuş, sonradan  Türk vatandaşlığına geçerek Bozoğlu soyadını almıştır. Gitarist ve besteci Christian Abdullah, otuz seneyi aşkın bulunduğu ülkemizde yıllarca denizcilik sektöründe[...]
Kas
23
Per
2017
all-day CAST @ Monc Live
CAST @ Monc Live
Kas 23 all-day
CAST @ Monc Live | İstanbul | Türkiye
CAST – 22:00 2009 yılından bu yana aktif müzik hayatına devam eden CAST, eski ve yeni bir çok yabancı popüler Rock grubunun parçalarını, kendi tarz yorumlarıyla dinleyicileri ile buluşturuyor. Cover haricinde[...]
Kas
24
Cum
2017
all-day KUVARS @ Monc Live
KUVARS @ Monc Live
Kas 24 all-day
KUVARS @ Monc Live | İstanbul | Türkiye
KUVARS – 21:00 Kişisel müzik geçmişleri ve beğenileri, Hard’n Heavy’dan, Yunan ezgilerine, Türk Sanat Müziği’nden, özgün müziğe değişen 5 müzisyenden oluşan Kuvars, Burak Canözer’in projesi olarak, 2009’un sonlarına doğru kuruldu. Grubun[...]
all-day SODA @ Monc Live
SODA @ Monc Live
Kas 24 all-day
SODA @ Monc Live | İstanbul | Türkiye
SODA – 23:30 2001 Muğla’ da kuruldu.Marmaris ve Muğla’da pek çok konser ve bar programlarında yer aldı.Fantamania, Roxy müzik ve Kasdav gibi önemli yarışmaları yüksek derecelerle tamamladı. 2007’de Rock’n Dark’a katılan[...]
Kas
25
Cts
2017
all-day YOL PROJECT @ Monc Live
YOL PROJECT @ Monc Live
Kas 25 all-day
YOL PROJECT @ Monc Live | İstanbul | Türkiye
YOL PROJECT – 23:30 Yol Project’in müzik hayatı 1988 yılına kadar dayanmaktadır. O yıllarda iki gitar ile başlanan yolculuğa 90’lı yıllarınbaşından itibaren Grup 3’Gen olarak genişleyerek devam edilmiştir. Zeki ve[...]